
1/2 Sq. Dr. Bit Socket 10mm Hex Length 160mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Inhex BIt Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 123.5mm |
| L Size: | 160mm |
Original: $16.66
-70%$16.66
$5.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Inhex BIt Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 123.5mm |
| L Size: | 160mm |





















