
1 / 2
1/2 Sq. Dr. Adaptor 3/8 Square Length 37.5mm Ball type
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37.5mm |
| Type: | Ball Type Adaptor |
| Output size: | 3/8" |
| Opening: | Square |
| Ball Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 37.5mm |
$33.84
1/2 Sq. Dr. Adaptor 3/8 Square Length 37.5mm Ball type—
$33.84
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37.5mm |
| Type: | Ball Type Adaptor |
| Output size: | 3/8" |
| Opening: | Square |
| Ball Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 37.5mm |















