
1 / 2
1/4 Hex Dr. Nut Setter 14mm 6 point Length 50mm Magnet


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 6pt |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 19mm |
| H Size: | 6.4mm |
| L Size: | 50mm |

$6.67
Original: $22.22
-70%1/4 Hex Dr. Nut Setter 14mm 6 point Length 50mm Magnet—
$22.22
$6.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description


| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 6pt |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 19mm |
| H Size: | 6.4mm |
| L Size: | 50mm |






















