
1 / 2
3/8 Sq. Dr. 6 point Metric Chrome Socket in 19mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 30mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25.8mm |
| D2 Size: | 23.5mm |
| H Size: | 13.5mm |
| L Size: | 30mm |

$7.56
3/8 Sq. Dr. 6 point Metric Chrome Socket in 19mm—
$7.56
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 30mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25.8mm |
| D2 Size: | 23.5mm |
| H Size: | 13.5mm |
| L Size: | 30mm |




















