
1 / 2
1/4 Hex Dr. Adaptor 1/2 Square Length 60mm Ball type
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 60mm |
| Type: | Adaptor with Ball |
| Output Size: | 1/2" |
| Opening: | Square |
| Ball Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 60mm |
$9.76
Original: $32.55
-70%1/4 Hex Dr. Adaptor 1/2 Square Length 60mm Ball type—
$32.55
$9.76Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 60mm |
| Type: | Adaptor with Ball |
| Output Size: | 1/2" |
| Opening: | Square |
| Ball Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 60mm |


















