
1 / 2
1/4 Hex Dr. Adaptor 3/8 Square Length 50mm Pin type
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Adaptor |
| Output Size: | 3/8" |
| Output Shape: | Square |
| Pin Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 50mm |
$5.17
Original: $17.23
-70%1/4 Hex Dr. Adaptor 3/8 Square Length 50mm Pin type—
$17.23
$5.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Adaptor |
| Output Size: | 3/8" |
| Output Shape: | Square |
| Pin Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 50mm |


















