
1 / 2
1/4 Sq. Dr. Bit Socket 2.5mm Hex Length 25mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output size: | 2.5mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 25mm |
$8.03
1/4 Sq. Dr. Bit Socket 2.5mm Hex Length 25mm—
$8.03
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output size: | 2.5mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 25mm |



















