
1 / 2
3/8 Sq. Dr. Bit Socket 6mm Ballpoint Hex Length 160mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Socket |
| Output Size; | 6mm |
| Output Shape: | Ballpoint Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 133.5mm |
| L Size: | 160mm |
$5.97
Original: $19.89
-70%3/8 Sq. Dr. Bit Socket 6mm Ballpoint Hex Length 160mm—
$19.89
$5.97Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Socket |
| Output Size; | 6mm |
| Output Shape: | Ballpoint Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 133.5mm |
| L Size: | 160mm |





















