
1 / 2
3/8 Sq. Dr. Bit Socket 6mm Hex Length 38mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |
$10.10
3/8 Sq. Dr. Bit Socket 6mm Hex Length 38mm—
$10.10
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |





















