
3/8 Sq. Dr. Socket 12mm 12 point Length 32mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.3mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 32mm |
Original: $14.81
-70%$14.81
$4.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.3mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 32mm |





















