
1 / 2
12mm 3/8 Sq. Dr. 6 point Sleeve Drive Metric Socket
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 43mm |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
| Sleeve Drive: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.3mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 43mm |
$15.99
Original: $53.30
-70%12mm 3/8 Sq. Dr. 6 point Sleeve Drive Metric Socket—
$53.30
$15.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 43mm |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
| Sleeve Drive: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.3mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 43mm |





















